Sponsorlu Bağlantılar

Finansbank Kredi Başvurusu

2 yıl önce
529 kez görüntülendi

Finansbank Kredi Başvurusu

Nakit sıkıntısı olanlar, ev almak isteyenler, aracını değiştirmek, yeni bir iş kurmak isteyenler ve daha birçok kişi kredi başvurusu yapmaktadır. Faiz oranı, alınacak miktar, vade ve dosya masrafları ile beraber alınan kredilerin hesaplaması değişebilir.  Ancak genel olarak sürecin nasıl işlediği düşünülürse, yapılan başvuru sonrasında kredi puanı da dâhil olmak üzere farklı etkenler değerlendirmeye alınır ve krediniz onaylanır ya da onaylanmaz. Onaylanması halinde bankanın sizden istedikleri evrakları hazırlayarak kredinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacı olanlar için Finans Bank birbirinden avantajlı kredi imkânı sunuyor. Basit bir hesaplama örneği ile açıklanırsa, 10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurunuz varsa, 24 ay geri ödemeli olacak şekilde, aylık 506,93 ₺ ödeme ve toplamda 12.216.32 ₺ vade bitimi hesabıyla avantajlı bir ödeme planı sunuyor.  Bankanın kendi sitesi ürerinden ve SMS yoluyla da hızlı şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.  Ancak daha sağlıklı bilgi ve yönlendirme için bankayla doğrudan temasa geçmeniz tavsiye edilir. İnternet başvuruları için de TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranız yeterlidir. Banka size geri dönüş yapar ya da anında başvurunuzu yanıtlar.

Finansbank Konut Kredisi Başvurusu

Finansbankası’na konut kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin ilgili site üzerinden gereken kişisel bilgileri doldurmaları yeterlidir. İsim soy isim, TC kimlik no, cep telefonu ve şube seçimi bilgileriyle başvuru yapabilirsiniz.  Başvurudan daha net sonuç alabilmek için başvuru koşullarını da incelemeniz artı sağlayacaktır. En az 6 aylık sigortalı yerde işe devam etme, gelir belgesi gösterme bankaların ortak kredi verme şartlarından biridir ayrıca Kredi Kayıt Bürosu’ndan kredi risk raporunuzu da inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Yüksek kredi notu alanların başvurularına olumlu yanıt gelme olasılığı daha fazladır.

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık