Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Veren Tefeciler

2 yıl önce
1.529 kez görüntülendi

Borç Para Veren Tefeciler

İnsanlar, yeni bir iş yapmak, yaptığı işte batması sonucunda kalan borçları ödemek, acil durumlarda gereken parayı karşılayabilmek gibi nedenler dolayısıyla, birilerinden borç para almaya ihtiyaç duymaktadır. Borç para için, ilk önce yakın tanıdıklar ya da bankalar tercih edilmektedir. Ancak bazen, bankalardan kredi alınamamakla birlikte, istenen miktarda borç para da tefecilerden sağlanamamaktadır. Bu noktada, birçok insan, tefecilere başvurmaktadır.

Tefeciler, ihtiyacı olan kişiye, hayli yüksek bir faizle borç para veren kişilerdir. Paranın gecikmesine bağlı olarak, daha da fazla faiz uygulanabilmektedir. Tefecilerden, borç para almak gelişi güzel olsa da, geri ödenmediği takdirde fazlasıyla belalı bir iş olabilmektedir. Tefeciden borç alıp, geri ödememek mümkün değildir. Bu nedenle, borç para için tefeciye başvurulacağı zaman, dikkatli olunmalıdır. Borç para veren tefecilerin telefon numaraları için, internetten yararlanabilirsiniz.

Tefecilerden Borç Para Almak

Tefecilerden borç para almak oldukça tehlikelidir. Alınan borç para miktarından, çok daha fazlası tefeciye ödenmektedir. Bu nedenle, daha fazla borç birikmesi ve tam anlamıyla batma durumu söz konusudur. Bu nedenle, çok zorunda kalmadıkça, tefecilerden borç para alınması önerilmemektedir.

Tefeciden borç para almak istiyorsanız, ilk olarak, iyi bir tefeci araştırmalısınız. Tefeciyi bulduktan sonra, istediğiniz miktarı belirtmelisiniz. Tefeci ile buna göre bir anlaşma yapmalısınız. Tefeciye ödeyeceğiniz miktarı önceden net olarak öğrenmelisiniz. Ardından, tefeciden borç alabilirsiniz. Borç para veren tefeciler, oldukça fazladır ve her ilde tefeci bulunmaktadır.

Borç Para Veren Tefeciler

Borç para veren birçok tefeci bulunmaktadır. Borç para veren tefecilere ait telefon numaraları almak için, araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu noktada, internetten de yardım alabilirsiniz. Borç para veren tefecilerin telefon numaraları için, daha önce borç alan tanıdıklarınıza da danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Aysel dedi ki:

  Salam menim tecili borc pula ehtiyacim var. Yardim eden olursa sevinirim. [email protected]

 2. Hadise dedi ki:

  Ben arkadaşlar ile ilişki
  kuracağız rağmen FACEBOOKA kaydını
  Yapamıyoruz diye bir şey var. Ama ben doğru dürüst girdim ama genede ben giriş sayfasından girdiğim rağmen beni kabul etmiyor

 3. Aydın dedi ki:

  Merhaba, Ankarada ikamet ediyorum, acil 7500 tl ye ihtiyacım var, ödeme şartlarını görüşmek için benimle iritibata geçermisiniz. 0534 473 22

  1. leyla dedi ki:

   selam men leyla 10 000 dolara acil ehtiyacim var mumkunse yardim edin

 4. leyla dedi ki:

  ben leyla bana yardim eden saxsin bana ulasmasi icin telefon numarami koyuyorum.Bu paraya acil ihtiyacim var nolur yardim edin bana 05583137

Yorum Yaz


Yukarı Çık