Sponsorlu Bağlantılar

Acil Borç Para Veren Tefeciler

2 yıl önce
1.141 kez görüntülendi

Acil Borç Para Veren Tefeciler

Acil Borç Para Veren Tefeciler

Ülkemizde büyükşehirlerde geçinmek oldukça zordur. Bu zor şartlar nedeniyle insanlar kredi ve kredi kartı kullanarak yaşamlarını sürdürmek isterler.

Ancak giderler sürekli arttığı ve gelirde bir değişiklik olmadığı için bu borçların ödenmesi de zorlaşır. İnsanların kredi ve kredi kartları yüzünden icralık olmamak için tercih ettiği yöntemler yeni krediler çekmektir. Kredi çekme imkanı olmayanlar ise, borç para veren tefecilerin numaraları ve iletişim bilgilerini ararlar.

Oysa denize düşüp yılana sarılmaktan farksız olan bu girdabın içinde kaybolmak üzere olduklarının farkında değillerdir.

Tefeciden Borç Para Almanın Zararları

Tefecilere güvenip kesinlikle borç para istememelisiniz. Size borç vermek için belirli bir kaparo yatırmanız gerektiğini söyleyerek dolandırılmanızı sağlayan kişiler vardır.

Onun dışında senetle borç veriyorum diye size iletişim bilgisi verenlere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Çünkü bu kişiler dolandırıcıdır ve sitemizde yer alan yorumlara iletişim bilgilerini bırakanlara da kesinlikle itibar etmeyin.

Borcunuz olan miktarın neredeyse üç dört katı geri ödemeniz gerekebileceği ve dolandırılabileceğinizi aklınızdan çıkarmamanız uygun olacaktır.

Nasıl Borç Para Bulabilirsiniz?

Borç paraya ihtiyaç olacak duruma gelmemeniz en önemli hayat felsefeniz olmalıdır. Ancak bu durumdaysanız ve yakınlarınızdan isteyemiyorsanız, maaş aldığınız bankayla görüşmeniz uygun olacaktır.

Senetle borç para verilmesi oldukça risklidir ve tanımadığınız kişilerin sizi dolandırma ihtimali de yüksektir bu nedenle mutlaka bankalara danışın, ihtiyacınız olan miktarı bulamazsanız, borcunuzu taksitlendirerek ödemeyi deneyin.

Tek Yere Borçlu Olmak

Tek bir yere borçlu olmak istiyorsanız, her bankadan bir kredi kartı almak yerine, tek bir bankadan kredi kartı ve kredili ürünler kullanmalısınız.

Çünkü her banka ayrı bir risk demektir ve size ödemeniz gereken bir çok farklı faiz dahilinde yeni borçlar açacaktır.

Alternatif olarak bankaların kredi bölümlerinin linklerini

borç para nasıl bulunur

Bir önceki yazımız olan Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yasal Kanuni Takip Süreci başlıklı makalemizde kredi kartı borcu yasal kanuni takip sureci, kredi kartı yasal takip süreci ve kredi ve kredi kartı borcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Acil Borç Para Veren Tefeciler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Selçuk dedi ki:

    5 yıldır kurumsal işletmede çalıyorum bankayı temizlik düzen kurmak için 10000tl ihtiyacım var

  2. Hüseyin dedi ki:

    15000tl emekli çalışan.istanbul

Yorum Yaz


Yukarı Çık