Sponsorlu Bağlantılar

Ankara’da Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Veren Kuyumcuların Telefon Numaraları

2 yıl önce
618 kez görüntülendi

Ankara’da Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Veren Kuyumcuların Telefon Numaraları

Geçmişten beri, Türk’ler, yeni bebek sahibi olan, yeni evlenen, sünnet düğünü yapan ya da başarılı bir işe imza atan kişilere, altın hediye etmektedir. Çeyrek altın, yarım altın ya da tam altın, yeni doğan bebeklere, düğünlerde gelin ve damada ya da sünnet düğünü olan erkek çocuğuna takılmaktadır. Bununla birlikte, yeni evlenecek olan çiftlerde, geline altın bilezikler takılmaktadır. Ancak, altın maliyeti en yüksek olan mücevherler arasındadır. Bu nedenle, altın alışverişi yapmak bütçeleri zorlamaktadır.

İnsanlar genellikle, altın için peşin para çıkartmakta zorlandığından, kredi kartı yöntemine başvurmaktadır. Kredi kartı ile altın alışverişi çok daha kolaydır. Özellikle, yeni evlenecek olan çiftlerin büyük bir çoğunluğu, altın alışverişi için kredi kartı yöntemini kullanmaktadır.

Günümüzde devlet tarafından yapılan bir düzenleme sonucunda, altını taksitle satın almak yasaklanmıştır. Fakat buna rağmen,  birçok kuyumcu, çeşitli yöntemlerle taksit ile altın satmaya devam etmektedir. Birçok ilde, taksit ile altın satan kuyumcu bulunsa da, Ankara’nın bu işlerin merkezi haline geldiği görülmektedir. Ankara’da kredi kartsız kefilsiz altın veren kuyumcular bulunmasa da, taksit ile altın satmaya devam eden kuyumcuların sayısı fazladır.

Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Satın Almak

Kredi kartı kullanmadan, kefil vermeden altın satın almak, ancak parayı peşin ödemek ile mümkündür. Kredi kartı ve kefil olmadan, peşin para da vermeden altın satın alınamamaktadır. Günümüz şartlarında, henüz böyle bir şey mümkün olmamaktadır. Ankara’da kredi kartsız kefilsiz altın veren kuyumcular ile ilgili, internet üzerinde her hangi bir içerik bulunmamaktadır.

Ankara’da Taksitle Altın Satın Almak

Ankara’da, devletin yaptığı düzenlemeye rağmen, kredi kartına taksit ile altın vermeye devam eden pek çok kuyumcu mevcuttur. Kredi kartına, taksit ile altın verilirken çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Ankara’da kredi kartsız kefilsiz altın satın almak mümkün olmasa da, halen taksitle altın satın alma imkanı bulunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Ankara’da Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Veren Kuyumcuların Telefon Numaraları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık