Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Kredi Kartı Hangisi?

3 hafta önce
219 kez görüntülendi

En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Günümüzde insanların nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak için bankalar tarafından avantajlı kredi kartları kullanıma sunulmuştur.

Yazımızda en iyi kredi kartı ve kredi kartlarının avantajları hakkında bilgi vereceğiz.

  1. Yapı Kredi – World Card

Günümüzde alınan son raporlara göre en çok kullanılan kredi kartı içinde pek çok avantajı barındıran World Card’dır. World Card, kullanıcıları için anlaşmalı iş yerlerinde yaptığı kampanyalar ile dikkat çekmektedir ve bünyesinde çok fazla işyeri barındırmaktadır.

  1. Garanti Bankası – Bonus Card

Ülkemizde en çok müşterisi olan ikinci kredi kartı ise Bonus Card’dır. Bonus Card’ın tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında yaptığı kampanyalar ve fırsatlar yer almaktadır. Garanti Bankası, 20’den fazla Bonus Card çeşidini müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Ayrıca öğrenciler için sunduğu kredi kartı çeşitleri ile hitap ettiği kitleyi genişletmiştir.

  1. İş Bankası – Maximum Kart

Ülkemizde en çok müşterisi olan üçüncü kredi kartıdır. En sık kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alır. Maximum üye işyerleri ve müzelerde en çok kullanılan kredi kartı tipi diyebiliriz.

  1. Akbank – Axess

Kredi kartları arasında en çok tercih edilen bir diğer kredi kartı Akbank tarafından verilen Axess’dir. Her dönem düzenlediği ve başlattığı kampanyaları ile her sene daha fazla müşteri kazanmaya devam etmektedir. Yaptığı kampanyaların yanı sıra düzenlediği çekilişler ile de popülaritesini devam ettirmektedir.

  1. Finansbank – Card Finans

Card Finans, sürekli düzenlediği kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini canlı tutmayı başaran bankalar arasında yer alıyor. Kullanımı giderek artmaktadır.

Görüldüğü gibi en iyi kredi kartı müşterilerin en çok tercih ettiği kartlar olarak sıralanıyor diyebiliriz. Siz de kredi kartı seçerken bankaların yaptığı kampanyaları ve kredi kartlarının avantajlarını göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı İle Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme başlıklı makalemizde kredi kartı ile mtv ödeme, motorlu taşıt vergi ödemesi ve mtv ödemeleri nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

En İyi Kredi Kartı Hangisi? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık