Sponsorlu Bağlantılar

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

3 ay önce
110 kez görüntülendi

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Nakit ihtiyacınızı karşılamak, yeni bir araç, konut ya da başka bir hizmet almak için banka kredilerine başvurulmaktadır. Faizli olarak 12-24 e 36 ay geri ödemeli kredilerin özellikleri bankalara göre değişir. Ancak Ziraat Bankası tüketiciye en düşük faizli krediler sunar.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Aracınızı yenilemek ya da yenisini almak istiyorsanız, taşıt kredisi desteğinden yararlanabilirsiniz. Ziraat taşıt kredisi örnek bir hesaplama yapılırsa, kaskolu bir araç alındığı varsayılarak, 50,000 TL kredi çekmek isteyenler için her ay düzenli 1833,00 ₺ taksit tutarı ve 1,32 faiz oranıyla 36 ay vadeli kredi almak mümkündür. Bu tutar, miktarın büyüklüğüne göre değişebilir. Hesaplama aracında bu kriterlere göre bir ödeme planı oluşturmak mümkündür.

Ziraat Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Tüketici kredisi almak isteyen müşterilerin ödeme planı oluşturabilmesi için kredi hesaplama uygulamasına göz atmaları fayda sağlar.  Ziraat Bankası örnek bir ihtiyaç kredisi hesaplaması yapılırsa: bankadan 5000 ₺ kredi talebiniz olduğunda, 1,37 faiz oranı, 25,00₺ masrafla beraber 12 ay vadeli olarak 5575,24 ₺ geri ödeme yapılır. Aylık ödeme tutarı 462, 52₺ olarak belirlenir.

Ziraat Bank Konut Kredisi Hesaplama

Konut almak isteyenler için Ziraat Bankası diğer bankalara göre belirli koşullar sağlandığında daha iyi faiz oranları sunmaktadır.  60 ay vadeli 100,000₺ konut kredisi almak isteyen biri 1,23 faiz oranıyla ve aylık 2,366 ödemeyle alabilmektedir. 143,08 geri ödemeyle alınan kredinin 500₺ kredi tahsis ücreti, 415₺ ekspertiz ücreti, 118₺ taşınmaz rehin ücreti gibi masrafları bulunmaktadır. Vade süresi uzadıkça geri ödemedeki ücret artışı da yukarı çıkar. Süre kısaldıkça da daha az faiz ödemesi yapılır. Bankanın kendi sitesinden de görüleceği gibi size uyan hesaplama işlemlerine göre ödeme planı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düşük Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklı makalemizde düşük kredi notu nasıl yükseltilir, kredi notu hesaplama ve kredi notumu nasıl yükseltirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık