Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nasıl Çalışır?

2 yıl önce
901 kez görüntülendi

Tefeciler Nasıl Çalışır?

Tefeciler aslında bankalar gibi çalışırlar. Bir çok büyüğümüzün dediği gibi yasal tefeci olan bankalar, herkes için faiz karşılığında para veren kurumlar olarak bilinirler.

Bu kurumların kişi olanları ise, tefeci olarak adlandırılır. Peki tefeciler nasıl çalışır derseniz, oldukça büyük bir muammadır bu durum. Çünkü senet karşılığı borç veren kişilerden, alacağını zamanından önce isteyen küçük mafyalara ve dolandırıcılara kadar bir çok farklı tefeci çeşidi vardır.

Tefeciler, ihtiyacınız olan paranın üzerine faiz oranı ekleyerek siz bu paranın karşılığında borç verirler.

Tefecilere Nasıl Ulaşılır?

Tefecilere ulaşmak için ihtiyacınız olan bilgileri veren kişiler, genelde bu tür makalelerin altına telefon numarası bırakan dolandırıcılardır.

Dolandırıcı olan bu kişiler, sizi kandırarak elinizdeki parayı almak amacıyla  bir çok farklı yöntem uygular. Bu nedenle bir çok yerde kendini senetle borç para verilir gibi etiketlerle tanıtanlara kesinlikle güvenmemeniz gerekmektedir.

Yoksa daha fazla bir borç batağına sürüklenirsiniz ve zarar görürsünüz. Banka kredilerinden yararlanmak, en mantıklı yoldur. Bu nedenle istediğiniz takdirde kredi notunuzu öğrenerek banka kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Maaş bankanızla görüşerek değişik kampanyalar karşılığında kredi çekebilirsiniz ve başınız derde girmeden yasal süreçte maddi sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tefecilerin Telefon Numaraları

Tefecilerin iletişim numaraları bir çok yerde bulunur. Ancak bu numaraları aramanız bir çok sorun yaşamanıza neden olur.

Çünkü sizi dolandırmak için planlar yapan bu kişiler, sizden kaparo isteyebilir ,bir çok farklı eşyanızı talep edebilir ve elinizdeki üç beş kuruşu da sömürerek iyice zor duruma sokabilir. Kesinlikle bu kişilere itibar etmemeniz, sizi arayan kişilere hiçbir şekilde kimlik bilgilerinizi vermemeniz de önemlidir.

Borçlarınız sizi zorlayabilir ama bu borçlardan kurtulmak için yapmanız gereken tefeciden borç istemek yerine farklı çözümler aramak olabilir.

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Tefeciler Nasıl Çalışır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. muhittin uysal dedi ki:

    selam bankalardan kredi vermiyur cunku hangi bankaya gittim kimse cevap vermedi siyah cizgi yedik sahis ve banka borclarimi kapatmak istiyurum bana acil para lazim yardimci olun tskler tel:54258247

  2. Aydın dedi ki:

    Merhaba Ankarada ikamet ediyorum acil 7500 tl ye ihtiyacım var, şartları görüşmek için bana ulaşırmısınız. 0534 473 22

Yorum Yaz


Yukarı Çık