Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenciler İçin 11 Kredi Kartı Önerisi

3 yıl önce
399 kez görüntülendi

Öğrenciler İçin 11 Kredi Kartı Önerisi

Öğrenciler İçin 11 Kredi Kartı Önerisi

Öğrencilerin, öğrencilik hayatları boyunca yaşadıkları en büyük sıkıntılardan bir tanesi de nakit para sıkıntısıdır. Bankalar, öğrencilerin bu nakit sıkıntılarına çare olmak için öğrenciler için kredi kartı vermeye başladılar. Bu yazımızda öğrenciler için en iyi ve uygun kredi kartlarını inceledik. Listede öğrenciler için kredi kartı veren bankalar ve kredi kartları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 1. İş Bankası – İş’te Üniversiteli

İş Bankası tarafından verilen bu kredi kartı öğrenciler arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kredi kartının limiti 400 TL ve ilk sene yıllık kart ücreti alınmıyor. Eğer kartınızın ödemelerini düzenli bir şekilde yaparsanız zaman içerisinde kart limitinizi artırabilirsiniz. Ayrıca İş’te Üniversiteli kartı ile Maximum kart kullanıcılarının sahip olduğu tüm imkânlardan faydalanmanız mümkün oluyor.

 1. TEB – ÜniversiTEB

Kart limiti 300 ile 400 TL arasında değişen bu kart yine öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği kartlar arasında yer alıyor. Bu kart ile Bonus Card sahibi olan kullanıcıların faydalandığı bütün imkânlardan faydalanmanız mümkündür.

 1. Ziraat Bankası – Genç Kart

Öğrencilerin en çok tercih ettiği kredi kartları arasında Ziraat Bankası tarafından verilen ve Maksimum Card özelliği taşıyan Genç Kart’tır. Bu kart lisans öğrencilerine 500 TL, yüksek lisans öğrencilerine 800 TL doktora öğrencilerine ise 950 TL limit sağlar.

 1. Akbank – Axess Exi26

Bu kartı alabilmek için 26 yaşını geçmemiş olmanız gerekmektedir. Axess kartı sahiplerinin faydalandığı bütün imkânlardan faydalanmanızı sağlar.

 1. HSBC – Advantage Campus

Limiti 500 TL ile 750 TL arasında değişen öğrenci kartlarıdır. Ödemelerinizi düzenli yaptığınız takdirde limit artırımı yapabilirsiniz.

 1. HSBC – Advantage Concept Üniversiteli

18 – 25 ya arası üniversite öğrencilerinin kullanabildiği kredi kartıdır. Yıllık kart ücreti alınmamaktadır.

 1. HSBC – Advantage Hızz Üniversiteli

HSBC tarafından öğrenciler için çıkarılan kredi kartlarının sonuncusudur. Diğer kartlara göre daha fazla avantajları vardır.

 1. Vakıfbank – Life Card Üniversite Kredi Kartı

Öğrenciler tarafından kullanımı yaygınlaşan Life Card pek çok özellik sunmaktadır. World kart kullanıcılarının faydalandığı imkânlarından faydalanabilirler.

 1. Yapı Kredi – Kredi Play

World kart kullanıcılarının faydalandığı imkânlarından faydalanabilirler.

 1. Finansbank – Cardfinans GO

Cardfinans GO ile yapılan alışverişler para puan kazandırma özelliğine sahiptir. Yıllık kart ücreti ile 25 TL’dir.

 1. Deniz Bank – D Şarj

Yapılan alışverişler sonucunda Bonus Puan kazandırır. Yıllık kart ücreti 33 TL’dir.

 

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Nedir Nasıl Başvurulur? başlıklı makalemizde Kosgeb hibe kredisi, Kosgeb nedir ve Kosgebe nasıl başvuru yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Öğrenciler İçin 11 Kredi Kartı Önerisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Tuba dedi ki:

  Limitleri nasıl artırabiliriz.
  İçeriğniz güzel. Hayırlı olsun. Siteniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık