Sponsorlu Bağlantılar

Multinet Kırdırma Yerleri

2 yıl önce
531 kez görüntülendi

Multinet Kırdırma Yerleri

Multinet Kırdırma Yerleri

Bazı iş yerleri elemanlarına parası ödemek yerine yemek parasının içinde olduğu bir kart vermektedirler. Bu karta multinet kartı denmektedir. Bu kart ile geçerli restoranlarda yemek verilmektedir. Bazı insanlar da bu kart içerisindeki parayı nakit olarak almak istemektedir. Bu karttaki parayı nakit almak isteyenler için nakite çevirme bozdurma yerler olmaktadır.

Bu yerlerde multinet kart içerisindeki yemek parasını nakit olarak almak mümkün olmaktadır. Yalnız multinet kırdırma yerleri her yerde bulunmamaktadır. Bazı belli başlı yerlerde olmaktadır. Süpermarketler dışında bazı kurumlar bu bozdurma hesabını yapmaktadır.

Multinet Nakite Çevirme

Bu uygulama yasal olmadığından dolayı kurumlar açık açık belli ederek yapmamaktadırlar. Bu nedenle multinet nakite çevirme işlemini dikkat ederek yapmak gerekmektedir. Bazı kişiler kartı alıp size parayı vermeden dolandırabilmektedirler. Bu nedenle önce parayı alıp sonra işlem yapmak en doğru seçenek olmaktadır.

Eğer sizlere inanmıyor ise size verilen kartın mobil uygulamasından ya da kartın internet sitesinden size verilen şifresi ile giriş yapıp hesabı göstererek ikna edebilmektesiniz. Bu işlemler yapılırken oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.

Multinet Bozdurma

Birçok insan multinet kartlar ile anlaşmalı süpermarketlerden alışveriş yapmaktadır. Bu alışverişler sadece gıda ürünlerinde geçerli olmaktadır. Deterjan gibi gıda dışı ürünlerde geçerli olmamaktadır. Buna özellikle dikkat etmek gerekmektedir.

T para isteyenler için multinet kartı paraya çevirme işlemleri yapılmaktadır. Bazı kurumlarda bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirirken şifrenizi ve kartınızı kimseye teslim etmemeniz gerekmektedir. Birçok kötü niyetli insan sizleri dolandırmaya kalkabilirler. Bunun önüne geçmek için bilgilerinizi güvende tutmanız gerekmektedir.

Multinet kartı ile bazı anlaşmalı süpermarketlerden alışveriş yaz mümkün olmaktadır. Bunun dışında bazı restoranlarda da geçerli olmaktadır. Bu kartı iş yerleri çalışanlarına vermektedir. Bunun dışında kullanım sağlanmamakta ve kişinin kendisinin kullanması doğru olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Multinet Kırdırma Yerleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Hakan Duran dedi ki:

  Tüm yemek kartlarınız sıfır komisyonla nakite çevrilir. Miktar il kart türü fark etmez.
  Hangi firma çalıştığınızı, hangi kartı kullandığınızı, ne kadar yattığını, ayın hangi günü yattığını yazın size ulaşalım. Paraya çevirelim.

  1. Senas dedi ki:

   Merhaba hakan bey multinetimi nakite çevirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Emre dedi ki:

   Numara bırakın ulaşalım . Hangi ildesiniz ne kadar komisyon kesiyorsunuz ?

 2. ANKARA, ERYAMAN dedi ki:

  Ankara %20 ile multinet, setcart nakite cevrilir 507 360 52

Yorum Yaz


Yukarı Çık