Sponsorlu Bağlantılar

İngbank Kredi Hesaplama

2 yıl önce
384 kez görüntülendi

İngbank Kredi Hesaplama

İngbank Kredi Hesaplama

Konut almak, taşıt sahibi olmak, yeni iş yer açmak, acil ihtiyaçları karşılamak, evlenme hazırlıkları ve akla gelebilecek diğer ihtiyaçlar için birçok kişi banka kredisi alma çabası içindedir. Bankalar başvuru yapan kişinin belirli koşulları yerine getirmesi durumunda faizli olarak geri ödemeli krediler vermektedir. Bu kredinin geri ödeme süresi ve faiz oranı değişebilir. 24 ay, 36 ay ve bazen 48 aya kadar vade süresi uzayabilir. Ancak isteğe göre daha kısa sürede ve farklı ödeme şekilleriyle de ödeme yapılabilir. Ancak birçok banka arasında uygun kredi koşulları ve daha kolay kredi vermesiyle bilinen İNG bank, nakit ihtiyaçları olanlar için farklı seçeneklerde kredi imkânı sunar.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç kredisi hesaplaması için en sağlıklı sonuç bankanın sitesinden ve doğrudan şube müracaatıyla alınır. Ancak genel fikir vermesi açısından 15 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız  %1,29 faizle ve aylık 546,63 ödemeyle 36 ay sonunda 119.753.68 TL geri ödemeli şekilde alabilirsiniz.  Buna alternatif olarak %0,99 faizle ve 514,53 aylık ödemeyle 36 ay 18.598.08 geri ödemeli ihtiyaç kredisi de alabilirsiniz.  İNG Bank,  ayrıca ertelemeli ihtiyaç kredisi imkânı da sunmaktadır. 1,39 faiz oranı, 608,70 aylık ödeme ve 36 ay sonunda 22.167.90 geri ödemeli kredi verebilmektedir. Tüm ihtiyaç kredilerinde dosya masrafı 75 TL olarak bilinmektedir.

İNG Bank Konut Kredisi

Konut kredisinde 120 aya kadar vade seçenekleri sunan ING Bank kredi almak isteyenler için ideal fırsatlar sunuyor.  Kredi almadan önce fikir edinmek için bankanın hesaplama örneklerini inceleyebilirsiniz. Örneğin 70 bin TL 120 ay vadeli kredi için %1,18 faiz oranı ve 1124 TL masrafla beraber aylık ödeme 1094 TL olur.  Kredinin vade sonunda geri ödeme miktarı 132,357 TL olacaktır.  Diğer kredi seçenekleri için banka sitesinden konut kredisi hesaplama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Uygun Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde en uygun kredi veren bankalar ve hangi bankalar en düşük faizi verir hakkında bilgiler verilmektedir.

İngbank Kredi Hesaplama Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık