Sponsorlu Bağlantılar

En Uygun Kredi Veren Bankalar

2 yıl önce
16.271 kez görüntülendi

En Uygun Kredi Veren Bankalar

En Uygun Kredi Veren Bankalar

Araç sahibi olmak, ev almak, yeni bir iş kurmak ya da acil para ihtiyacı durumlarında bankalar farklı koşullarda kredi vermektedir. Kredi alırken birçok farklı koşul göz önünde bulundurulur ve siz banka seçerken en uygun kredi veren banka için detaylı araştırma yapabilirsiniz. Bir bankanın verdiği kredinin uygunluğu elbette taksit sayısı ve faiz oranıyla yakından ilgilidir. Özellikle uzun vadede geri ödeme yapmayı düşündüğünüz krediler için en düşük faizli bankayı bulmak gerekir.

Hangi Bankalar En Düşük Faizi Verir?

Türkiye şartlarında kredi almak istediğinizde en düşük faizle kredi veren bankaların Ziraat ve Halk Bankası olduğunu görebilirsiniz. Uzun vadede sizin alacağınız kredi miktarının diğer bankalara göre daha uygun olması büyük miktarlarda ciddi fark yaratabilir. 0,01’lik bir fark bile belirgin şekilde değişim gösterir.

Düşük Faizli Taşıt ve İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi gibi daha düşük kredi miktarlarında internet üzerinden karşılaştırma yaparak bankalar arası değerlendirme yapabilirsiniz. Bazı özel bankalar belirli bir dönem için faiz oranında bir süreliğine düşme yaşayabilmektedir. Bunu değerlendirerek düşük faizli ihtiyaç kredisi almış olursunuz. ING Bank ihtiyaç kredisi güncel olmamakla beraber 0,99 faiz oranıyla ve 36 ay vadeyle kredi vermektedir. Yine Denizbank, 1,24 oranında faizle taşıt kredisi ve ING bank da 1,04 faiz oranıyla maksimum 48 aylık ödeme taşıt kredisi vermektedir. Ancak banka faiz oranlarının son durumları ve diğer detaylar için bankayla doğrudan görüşmeniz tavsiye edilir.

Akbank Balon Ödemeli Mortage

Eğer kenarda birikmiş bir paranız varsa ya da her yıl düzenli şekilde toplu para alıyorsanız, düşük aylık ödeme yapıp ve vade sonunda toplu ödeme gerçekleştirerek balon kredi ödemesi yapabilirsiniz. Böylece paranızı yatırımda daha fazla değerlendirme fırsat da elde etmiş olursunuz. Akbank düşük faizle özellikle emekliler için balon konut kredisi vermektedir. Detayları bankayla görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Çekebilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı? başlıklı makalemizde kredi çekebilmek için kredi notu kaç olmalı ve kredi notu yüksek olursa kredi çıkar mı hakkında bilgiler verilmektedir.

En Uygun Kredi Veren Bankalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Talha dedi ki:

  Ömür Cem kardaşa gitmesini İstemi yorum

 2. Talha dedi ki:

  Ceyhun Çandıra

 3. serxan dedi ki:

  Dogma qardaw qardawdi qalanlari yoldawdi……

 4. Bager dedi ki:

  Merhaba ben bager dilek en uygun düşük faizle kredi veren Türk bankaları arıyorum.

 5. Bager dedi ki:

  Finansal açıdan bitik durumda olanlar birikim yaparak yatırım yapmaları mümkün olabilir mi?

 6. Can dedi ki:

  Bana da fesbuk kur

 7. Ferdi sevuk dedi ki:

  Fesbuka kayıt olmak istiyorum

 8. aliyildiraj dedi ki:

  Merhaba.fesbuk.arkadaslari

Yorum Yaz


Yukarı Çık