Sponsorlu Bağlantılar

Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı

3 yıl önce
388 kez görüntülendi

Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Faiz, bankalar tarafından kişiye ödünç verilen paranın kullanımına karşılık olarak alınan paradır. Kısacası kiralanan paranın kira bedeli olarak nitelendirebiliriz.

Dinimizce faiz haram olarak kabul edilmektedir. Bu durumda kredi çekerken insanlar tarafından oldukça engelleyici durumlar ortaya çıkarabiliyor. Bu duruma çözüm olması açısından faizsiz kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar

Son zamanlarda özellikle konut kredisi çekilirken artan faiz oranları vatandaşlara engel olmaya başlamıştır. Bunun önüne geçmek için bazı bankalar sıfır faiz ile kredi kampanyaları başlatmıştır.

  1. Finansbank Tarafından Verilen Faizsiz Kredi

Finansbank, maaş müşterilerine sıfır faizli kredi imkânı sunmaktadır. Maaşınızı Finansbank’tan alıyorsanız Finansbak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Faizsiz kredi başvurusu yapmak için Finansbank şubelerini ziyaret etmeniz ya da internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.

  1. ING Bank Tarafından Verilen Faizsiz Kredi

ING Bank müşteri memnuniyetini sağlamak için zaman zaman faizsiz kredi kampanyaları düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. ING Bank’tan faizsiz kredi başvurusu yapmak ve kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız bankanın şubelerini ya da internet bankacılığını ziyaret edebilirsiniz.

  1. Garanti Bankası Tarafından Verilen Faizsiz Kredi

Garanti Bankası kredi çeken müşterileri için hazırladığı sıfır faizli kredi kampanyası ile ön plana çıkıyor. Müşteriler çektikleri kredilerin %20’si kadar sıfır faizli kredi çekme imkânına sahip oluyorlar. Kampanya ile ilgili bilgi almak için Garanti Bank şubelerini ya da internet şubesini ziyaret edin.

  1. Kuveyt Türk Bankası Tarafından Verilen Faizsiz Kredi

Kuveyt Türk, konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak çeşitli fırsatlar ve kampanyalar sunar. Bu fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi almak için bankanın şubelerini ya da internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tüketici Kredisi Vadeleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 tüketici kredi vadeleri ve tüketici kredi vadeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Hakan Duran dedi ki:

    Makalenizdeki faizsiz kredi veren bankaları okuduktan sonra hemen bana en yakın şubeye gidip kredi başvurusu yaptım. 24 saat geçmeden cep telefonuma kredimin onaylandığına dair mesaj geldi. Sizlere ve ekibinize çok teşekkür edrerim. Sık kullanılanlar adresimde yerinizi aldınız.

Yorum Yaz


Yukarı Çık