Sponsorlu Bağlantılar

Sodexo Ticket Multinet Setcard Winwin Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

2 yıl önce
1.467 kez görüntülendi

Sodexo Ticket Multinet Setcard Winwin Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

Sodexo Ticket Multinet Setcard Winwin Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

Günümüzde, iş yerlerinin büyük bir çoğunluğu, çalışanlarına öğle yemeği servisinde bulunmak yerine, çalışanları için Sodexo, Ticket, Mutlinet, Setcard ya da Winwin adı verilen kartlar çıkartmayı tercih etmektedir. Bu kartlar ile çalışanlar, restoran, kafe ve benzeri işletmelerde yemeklerinin ücretini ödeyebilmektedir. Kartların bakiyesi, her ay şirket tarafından güncellenmektedir. Çoğunlukla 450-700 TL aralığında bir bakiye verildiği görülmektedir. Multinet, Sodexo, Ticket, Setcard ve Winwin, çoğu restoranda kullanılabilmekle birlikte, bazı marketlerde de geçmektedir. Günümüz şartlarında, çalışanlar için daha kolay ve daha güzel bir öğle yemeği imkanı sunmaktadır.

Özel sektörde çalışıp da, öğle yemeği için Sodexo, Tixket, Mutlinet, Setcard ya da Winwin verilenler, bu kartlardaki bakiyelerin nakit paraya çevrilip çevrilemeyeceğini merak etmektedir. Sodexo ticket mutlinet setcard winwin paraya çevirme işleminin mümkün olup olmadığı ise kesin bilinememektedir.

Şirket Kartlarını Nakite Çevirmek

Şirket kartlarını, yemek için kullanmak yerine, bakiyelerini nakit paraya çevirmek isteyenler için Sodexo Ticket Mutlinet Setcard Winwin nakite çeviren yerler bulunmaktadır. Bu yerler, kartları %10 ila %25 arasında değişen değerlerde komisyon karşılığında, kartları nakite çevirebilmektedir. Ancak, bu esnada, mutlaka dikkatli davranılması gerekmektedir. Kart numarası ve şifresi istenilen yerlerde, şifreyi söylemek yerine, kendiniz girmeyi tercih etmelisiniz.

Şirket Kartları

Şirket kartlarını nakite çevirmek kolay olmakla birlikte tehlikeli bir işlemdir. Kişi, kartını nakit paraya çevirirken dikkatli olmalıdır. Her şirket, belirli miktarlarda, öğle yemeği ödemesi yapmaktadır. Kafe, restoran ve lokanta benzeri işletmelerde, bu kartlar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şirket kartlarının geçtiği bazı marketler de bulunmaktadır. Ama istenildiği takdirde, birkaç aşamada nakite çevirmek de mümkündür. Multinet, sodexo, ticket, setcard ve winwin paraya çevirme işlemi için, internetten yararlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Safak dedi ki:

    300 tl lik setcardi mi nakite cevirmek istiyorum.

  2. UMUTCAN dedi ki:

    MUİTİNET NAKİTE ÇEVİRİLİR %35 KOMİSYON ALINIR ULAŞIN UMUTCAN 053435859 WHATSAP DAN YAZIN SADECE

  3. Eda dedi ki:

    Tıcket kartımı nakite çevirmek istiyorum yardımcı olur musunuz

Yorum Yaz


Yukarı Çık