Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Veren Tefecilerin Telefon Numaraları

2 yıl önce
443 kez görüntülendi

Borç Para Veren Tefecilerin Telefon Numaraları

Günümüz ekonomisinde ve şehir hayatında geçinmek biraz daha zorlaşmıştır. Bu yüzden bireyler bankalara, tefecilere ya da altın veren kuyumculara başvurmaya başlamıştır.

Özellikle bankaların kredi vermediği kredi notu düşük, sicili bozuk ve kara listede olan bireyler tefeci yöntemine başvurmaktadır. Unutmayın ki tefeciler yüksek faizle verdikleri parayı geri almaktadır.

Son dönemlerde en çok aranan tefeci numaraları aslında bir sahtelikten ibaret olabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan bu sahteciliğe kanmamanızı önemle rica ediyoruz.

İnternet üzerinden acil para desteği vaatleri ile sizlere kredi açtığını söyleyen ve sizden 1500 TL ile 5000 TL arasında değişen masraf gideri isteyen bireyler tamamen dolandırıcılık peşinde olmaktadır.

Borç Para Veren Tefeciler

Bu yazıda sizleri bilgilendirmek ve dolandırılmanızı önlemek istiyoruz. İnternet üzerinden borç para veren tefecilerin telefon numaraları başlığı altında bulacağınız numaralar tamamen dolandırıcılık üzerine olmaktadır.

Bu numaraları aradığınızda telefonun diğer ucunda samimi ve güven aşılayan bireylerle karşılaşacaksınız ve bu bireyler sizden para vermek için kaparo isteyecektir. Böyle durumlarda sakın istedikleri parayı temin etmeyiniz ve bunun bir tuzak olduğunu unutmayınız.

Bu insanlar tefeci değil dolandırıcıdır. Unutmayın ki siz para ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz ve kaparo karşılığı para almanız saçma olmaktadır.

Tefecilere Güvenmek Doğru Mudur?

İnternet üzerinde bulup ulaştığınız kişi tefeciyse güvenebilirsiniz ama bundan emin olmanız gerekmektedir.

Sizlere borç para veren tefeciler bir süre sonra çok yüksek faizlerle geri almaktadır. Zaten bunu parayı verirken belirtmektedir. Bunun yerine bankadan kredi almanız daha doğrudur.

Banka size kredi vermiyorsa, kefil ya da teminat göstererek bankadan kredi alabilirsiniz. Ancak hiçbir şekilde kredi alamıyorsanız ve son seçenek tefeciler kaldıysa, çok iyi araştırmanızı ve dolandırılmamaya dikkat etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Acil Borç Para Veren Tefeciler başlıklı makalemizde borç para veren tefeciler ve borç para veren tefecilerin numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Borç Para Veren Tefecilerin Telefon Numaraları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık